BBlog

zdjecia ślubne  

Szalenie rozbrykana para narzeczonych, mój aparat ledwo nadążał z łapaniem ostrości. Ich witalności i entuzjazmu nie schłodziła nawet lodowata woda, w której zanużyli sięna koniec naszej sesji. Zobaczcie jak było :)

zdjecia ślubne  

Jeszcze jedno przywołanie lata – tym razem na zdjęciach plenerowych Doroty i Daniela :)

zdjecia ślubne  

Pierwszy reportaż ślubny w roku 2019 roku należy do Karoliny i Tomka :) Zapraszam do obejrzenia zdjęć z dnia ślubu i wesela. Jako bonus prezentuję kilka kadrów z ich sesji, którą wykonaliśmy kilka tygodni wcześniej nad jednym z mazurskich jezior :)

zdjecia ślubne  

Mam nadzieje, że tym wpisem przywołam odrobinę atmosfery lata, gdyż zdjęcia tu prezentowane pochodzą z początku lipca ubiegłego roku. Właśnie wtedy w pięknym, ponad 500-letnim kościele w miejscowości Gołąb miał miejsce ślub Agaty i Łukasza. Para Młoda i goście bawili się do późnych godzin nocnych w malowniczo położonym Gościńcu Pod Lasem

zdjecia ślubne  

Wybrane zdjęcia w szalonej zabawy studniówkowej klasy 4 Technikum Ekonomicznego z Żelechowa :) Zapraszam do oglądania :)  

zdjecia ślubne  

Prezentację zdjęć Eweliny i Artura postanowiłem zacząć od sesji plenerowej. Wykonaliśmy ją pod koniec listopada, wykorzystując chyba ostatni dzień bez deszczowej szarugi. Późna jesień ma swój niepowtarzalny urok. Pomimo, ze liście dawno już opadły a temperatura nie zachęca do chodzenia bez kurtki to same zdjęcia mają lekko nostalgiczny klimat, o który trudno jest latem. Nostalgiczne jest też samo miejsce – nadwiślańska łąka z monstrualnych rozmiarów starymi drzewami. A Państwo Młodzi? Nadzwyczajnie zakochani, co znakomicie widać na zdjęciach :) Zapraszam!

zdjecia ślubne  

Gosi i Bartoszowi w radosnym świętowaniu ich najpiękniejszego dnia nie przeszkodziły ani listopadowy chłód, ani padający deszcz. Zapraszam do obejrzenia reportażu z ich ślubu oraz szalonego wesela :)

zdjecia ślubne  

Krótki, ale dzięki Państwu Młodym pełen uroku reportaż ślubny Beaty i Tomka. Miałem okazję wykonać dla nich zdjęcia podczas ślubu oraz kilka zdjęć portretowych tuż przed przyjęciem. Zapraszam do obejrzenia:)

zdjecia ślubne  

Piękni i nieustannie uśmiechnięci, co widzieliście już na zdjęciach z sesji. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z dnia ślubu i wesela Karoliny i Kamila

zdjecia ślubne  

Z dnia wesela Izy i Mariusza zapamiętałem w pierwszej kolejności pełną dobrego humoru atmosferę w domu Panny Młodej. Iza nie przestawała się uśmiechać już od czasu przygotowań. Wtórowały jej rozradowane siostry i przybyli do jej domu goście.
Ogród przed domem Panny Młodej pozwolił na wykonanie kilku klimatycznych zdjęć z rodziną oraz Panem Młodym - Mariuszem. Znakomity nastrój nie opuszczał nikogo aż do późnych godzin nocnych. Co widać na poniższych zdjęciach. Zapraszam :)

zdjecia ślubne  

Aż trudno uwierzyć, że ta sesja była wykonana 12 listopada. Temperatura prawie letnia, piękne słońce i tylko brak liści na drzewach zdaje się mówić o tym, że to jesień w pełni :) Zapraszam.

zdjecia ślubne  

Ostatnia sobota września ubiegłego roku była gorąca nie tylko ze względu na słoneczną, letnią pogodę. Wiola i Kamil z pewnością zapamiętali ją ze względu na temperaturę szalonej zabawy na ich przyjęciu. A ta była wyższa niż upał w środku lata :). Ale pięknie było już od początku. Nieustannie uśmiechnięta Wiola (zdjęcia robiły się same), piękny, wzruszający ślub w klimatycznym drewnianym kościele i budzące respekt auto ślubne Pary Młodej – sportowe Subaru prowadzone przez Kamila. Reszta na zdjęciach. Zapraszam :)

zdjecia ślubne  

Marta & Bartosz. Jedna z najbardziej roztańczonych Par w mijającym sezonie :) Zapraszam do obejrzenia reportażu oraz zdjęć z sesji :)

zdjecia ślubne  

Wiola z Kamilem to bardzo wytrwała i chętna do wyzwań Para. Nie dość, że zgodzili się przyjechać na sesję plenerową do Zakopanego, to jeszcze dali się namówić, aby ich plener ślubny rozpoczął się tuż po wschodzie słońca. Podczas sesji – pomimo że była już połowa października towarzyszyła nam niemal letnia aura. Gdy kończyliśmy plener, na termometrach było już ok 15 stopni :)
Jestem przekonany, że Wiola z Kamilem będą zadowoleni z otrzymanych zdjęć. Po raz kolejny przekonuję się, że warto podjąć wysiłek kilkugodzinnego wyjazdu oraz wczesnego wstawania. Efekt tego wysiłku pozostanie na długie lata w postaci pięknych wspomnień i zdjęć ślubnych.

zdjecia ślubne  

 Reportaż oraz sesja ślubna Oli i Bartka. Zapraszam :)

zdjecia ślubne  

Dziś prezentuję reportaż, nad którym chciałem popracować już od dawna. Jest to sesja narzeczeńska Eweliny i Stasia wykonana w październiku w Pradze. Ewelina i Staś bardzo chcieli, abym był fotografem na ich ślubie, jednak nie udało się to z powodu zajętego terminu. Jedak szczęście sprzyjało im podczas targów ślubnych w Garwolinie, gdzie wygrali główną nagrodę przewidzianą przez organizatora, a zrealizowaną przeze mnie. Październikowa Praga przywitała nas zmienną, jesienną aurą, która pomimo naszych obaw stała się dużym atutem podczas sesji. Przeplatające się na przemian z ciężkimi chmurami słoneczne chwile sprawiły, że efekt finalny prezentuje się bardzo ciekawie. Nasz fotograficzny spacer rozpoczął się przed południem i trwał niemal do zachodu słońca. Zaś po zakończonej sesji odpoczęliśmy przy regionalnych potrawach i czeskim piwie :)

zdjecia ślubne  

 Zapraszam do obejrzenia zdjęć ślubnych Pauliny i Jakuba :)

zdjecia ślubne  

Reportaż z dnia ślubu Dominiki Piotra. Piękny sierpniowy dzień, słońce, 30 stopni, jednym słowem: lato :). Atmosfera ślubu i wesela, któe odbyło się w Sali bankietowej u Wielgołaskich była wyjątkowo radosna. I w takich warunkach właśnie powstają piękne i pełne emocji zdjęcia. Jako dodatek - sesja plenerowa u podnóża Tatr. Zapraszam :)

zdjecia ślubne  

Zapraszam do obejrzenia zdjęć reportażowych z dnia ślubu Oli i Łukasza. Ślub odbył się w pięknym kościele św. Piusa w Dęblinie zaś przyjęcie weselne w Domu Weselnym „Sevilla” w Sobolewie.

zdjecia ślubne Sesje ślubne, 
 Plener ślubny Eweliny i Grzegorza rozpoczęliśmy w piękny sierpniowy poranek. Kilka godzin spaceru z Kuźnic pod górę, z krótkim przystankiem w Murowańcu i o 7.30 byliśmy na Przełęczy Karb – miejscu, które zaplanowaliśmy na sesję. Tam w cieniu majestatycznego Kościelca wykonaliśmy zdjęcia. Atutem wczesnej pory było przyjemne światło i niewielki ruch na szlaku. Ewelina i Grzegorz pozowali chętnie, a efekt naszej pracy możecie obejrzeć poniżej :)

zdjecia ślubne  

Plener ślubny Oli i Łukasza zrealizowaliśmy w parku otaczającym Pałac Czartoryskich w Puławach, zaś w drodze powrotnej zatrzymaliśmy się nad Wisłą, aby złapać ostatnie promienie zachodzącego słońca. Efekt naszej pracy na zdjęciach poniżej. Zapraszam :)

zdjecia ślubne Sesje ślubne, 
Czasami sytuacja wygląda tak: Jadę na sesję w ciemno, nade mną pochmurne niebo i deszcz. Przez telefon ustalamy z Panem Młodym, w którym miejscu ostatecznie wykonamy zdjecia, a w które ze względu na pogodę zdecydowanie odpadną. Umówione miejsce to Pałac w Jabłonnej. Miejsce śliczne, ale na zewnątrz leje, więc zdjęcia wykonamy we wnętrzach. Karolina i Łukasz nie mieli nic przeciw temu, zaczymamy więc o umówionej godzinie... Praca wre.
W takich sytuacjach zaskoczenie przychodzi po pewnym czasie, najczęsciej już przy sortowaniu i obróbce zdjęć. Po prostu, zdjęcia są "fajne". I te we wnętrzach, i te w parku, do któego wyszliśmy, gdy przestało padać. To był naprawdę dobry plener, chociaż bałem sie, że bedzie przeciętny. Wniosek nasuwa mi sie jeden: jak zwykle najważniejsi są ludzie i ich postawa. A piękny uśmiech Pani Młodej potrafi przegonić nawet najcięższe chmury...

zdjecia ślubne  

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z reportażu Anety i Piotra :) Zaś pięknym dodatkiem są zdjęcia z sesji plenerowej, którą wykonaliśmy w Dolinie Lejowej w Tatrach.

zdjecia ślubne, 
 Magda i Łukasz podczas sesji nie przestawali się uśmiechać, co widać w zasadzie na każdym z poniższych kadrów. A te wykonaliśmy podczas dwóch popołudniowych godzin w parku Pałacu Nogalin oraz w pobliskiej okolicy. Właścicielowi Pałacu Nogalin po raz kolejny dziękuję za przychylność a Was zapraszam do obejrzenia wybranych zdjęć.

zdjecia ślubne  

Zapraszam do obejrzenia obszernego reportażu z dnia ślubu oraz sesji Pauliny i Radka

zdjecia ślubne  

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z dnia ślubu i wesela Uli i Kamila. Ślub miał miejsce w prześlicznym kościele w Łaskarzewie zaś przyjęcie weselne odbyło się w Cichym Dworze w miejscowości Oblin. Fantastyczną zabawę zapewnił zespół Live z Wielgolasu.

zdjecia ślubne  

U Eli i Marcina potężna ilość zdjęć powstała jeszcze zanim Para Młoda udała się na swój ślub do pobliskiego kościoła. Po pierwsze ( i to oczywiste) z powodu uroczej Pani Młodej :) Zaś po drugie z powodu niesamowicie klimatycznego wnętrza domu. Później było równie ciekawie: piękny ślub z oryginalnym kazaniem, które po części wygłosił sam Pan Młody oraz roztańczone wesele. Zapraszam :)

zdjecia ślubne Sulbin, Górzno, Żelechów, Ryki, fotograf ślubny lublin 

Wesele Karoliny i Łukasza to było prawdziwe szaleństwo :) Wybuchowa mieszanka gości w połączeniu z energią zespołu Lavers zaowocowała wieloma świetnymi ujęciami. Poniżej wybrane :).

zdjecia ślubne  

Kiedy widziałem, z jaką miłością patrzy Łukasz na poślubianą właśnie Justynę, przypomniał mi się moment własnego ślubu. Podczas przysięgi nie było w nas ani stresu, ani strachu, ani łamiących się głosów, tylko ogromna radość, że oto od dziś jesteśmy razem na całe życie. Tych gestów i spojrzeń wyrażających ich wspólną radość widziałem w dniu ślubu Łukasza i Justyny bardzo wiele. Obserwowanie takich chwil przypomina mi, jak wielką moc ma małżeństwo. Justyna i Łukasz oraz wiele innych par już o tym wiedzą. !

zdjecia ślubne Muzeum Zamojskich Kozłówka, 
 W Parku Muzeum Zamojskich w Kozłówce miałem okazję fotografować już kilka razy. Jednak sesja plenerowa z Sylwią i Pawłem uświadomiła mi, że nawet znane dobrze miejsce można odkryć zupełnie na nowo. Podczas zaledwie 1,5 godzinnego spaceru powstało dużo świetnych kadrów. Nie ukrywam, że do mojego zadowolenia z sesji przyczynili się przesympatyczni Sylwia i Paweł, którym uśmiechy nie schodziły z twarzy. Wykazali się do tego wyjątkową lekkością w pozowaniu do zdjęć, a z ich naturalnych pełnych zakochania spojrzeń emanuje szczęście. Takiej Pary Młodej życzę każdemu fotografowi ślubnemu :)

zdjecia ślubne  

Kolejna sesja ślubna pod Tatrami. Justynka i Łukasz podjęli wyzwanie i zjawili się w Zakopanem w ustalonym czasie. O tym że było warto świadczą poniższe zdjęcia. Zapraszam :)

zdjecia ślubne Soho Factory Praga, 
 Sesję ślubną Marysi i Łukasza wykonaliśmy niemal w pierwszą rocznicę ich ślubu. Pomimo, iż nie miałem okazji być fotografem na ich ślubie, to już od początku sesji załapaliśmy dobry kontakt. Początek nie był łatwy – zdjęcia zaczęliśmy w deszczu, na dachu jednego z warszawskich biurowców. Niebo jednak wypogodził się dość szybko, a my kontynuowaliśmy zdjęcia na warszawskiej Pradze. Pełno tu spontaniczności, uśmiechów i niespodziewanych sytuacji :) Zapraszam do oglądania :)

zdjecia ślubne  

Czy 60 gości weselnych może sprawić, że przyjęcie weselne będzie bardziej szalone niż wesele na 200 osób? Goście Marzenki i Kamila udowodnili, że tak :) Przyznam, że nie spodziewałem się tak intensywnej zabawy oraz tylu strzelonych fotek. A jednak, było fantastycznie! Popatrzcie na zdjęcia :). Całość zrealizowana w Lipowym Gościńcu w Otwocku Wielkim. Zabawę nakręcał niesamowity duet Dj-ski Imprezy Po Byku!

zdjecia ślubne Garwolin, Górzno, Żelechów, Ryki, fotograf ślubny lublin 

Krótka fotograficzna opowieść o (jeszcze) narzeczeńskiej miłości Ani i Artura. W ciągu jednej popołudniowej godziny dostaliśmy w prezencie ostre słońce, burzowe chmury oraz deszcz. A kiedy zacząłem pakować sprzęt do bagażnika samochodu nagle pojawiła się tęcza. Nie mogliśmy nie skorzystać :)

zdjecia ślubne  

Plener ślubny Marzenki i Kamila w pięknym, wiejskim klimacie. Zrealizowaliśmy go w Muzeum Wsi Lubelskiej oraz w malowniczych okolicach Nałęczowa. Zapraszam :)

zdjecia ślubne Sulbin, Górzno, Żelechów, Ryki, fotograf ślubny lublin 

Zapraszam do obejrzenia reportażu ślubnego Irminy i Michała, których ślub odbył się w pięknym zabytkowym kościele w Zwoli Poduchownej. W wolnej chwili przed ślubem wykonaliśmy także krótką sesję portretową Pary Młodej. Zaś po ślubie wszyscy goście bawili się w Hotelu Sublin.

zdjecia ślubne  

Zdjęcia ze ślubu Kamili i Arka są już gotowe, ale zaprezentuję je po weekendzie. Dziś zaś, jako przedsmak zapraszam do obejrzenia sesji narzeczeńskiej tej pary :) Były to faktycznie ich ostatnie chwile w narzeczeństwie, gdyż sesję wykonaliśmy dwa dni przed ślubem. By je uwiecznić wystarczyła odrobina determinacji i niespełna jedna godzina spędzona w promieniach zachodzącego słońca :) Zapraszam.

zdjecia ślubne Plener ślubny Gdynia, Morze 

 

Klaudia i Michał swoim pomysłem na sesję ślubną przysporzyli mi wiele radości. Starczyło im energii, by pomimo wielu zmiennych czynników wybrać się nad morze i wykonać sobie wymarzone zdjęcia. Zatem w ubiegłym tygodniu spędziliśmy kilka popołudniowych godzin na plaży w Gdyni. Pogoda tego dnia sprzyjała, zatem efekt jest jak najbardziej zadowalający. Zapraszam do oglądania :)

zdjecia ślubne  

Dziś zapraszam do obejrzenia zdjęć z reportażu oraz sesji plenerowej Marioli i Michała. :) Piękny ślub w prześlicznym kościele w Stoczku Węgrowskim, a po ślubie szalona zabawa do rana w Sali Kryształowej w Łochowie. Zaś sesję plenerową zrealizowaliśmy w rodzinnych stronach Pana Młodego :) Szczególnie ciekawie prezentują się okolica Sowiej Góry, z której rozpościera się piękny widok na dolinę rzeki Liwiec. Zapraszam do oglądania :)

Dziś zapraszam do obejrzenia reportażu ze ślubu i wesela Patrycji i Grzegorza. Ślub piękny, Para Młoda nieustannie uśmiechnięta. Oczywiście zaciekawił mnie też piękny zabytkowy Mercedes, który wiózł Parę Młodą. Wesele pod znakiem szalonej zabawy, co widać na zdjęciach. Przy okazji testuję nową formę prezentacji zdjęć, aby łatwiej można je było oglądać na smartfonach. Czy się sprawdzi? Zobaczymy :)

zdjecia ślubne  

Po deszczu zawsze wychodzi słońce, a czasami pojawić się może nawet piękna tęcza. U Agnieszki i Mateusza pojawiła się ona jako zapowiedź fantastycznej weselnej zabawy :)

zdjecia ślubne Garwolin, Górzno, Żelechów, Ryki, fotograf ślubny lublin 

Dzień pleneru Agaty i Kamila był jednym z pierwszych ciepłych dni w tej wiosny. Zaplanowaliśmy kilka ciekawych lokalizacji, w tym zdjęcia z końmi oraz sesję z udziałem zabytkowego samochodu – Warszawy, którą Kamil z Agatą jechali do ślubu. Świtało dopisywało. Początek pracy w pełnym słońcu, z czasem zaś na niebie pojawiło się więcej chmur, co uczyniło fotografowanie jeszcze ciekawszym. Agata i Kamil tryskali radością, spontanicznie pozując do zdjęć. Efekty widać na zdjęciach poniżej :)

Na koniec kilka słów na temat samochodu – prawie pięćdziesięcioletniej Warszawy. Auto utrzymane jest w świetnym stanie, ma piękny niebieski kolor wnętrze w czerwonej kolorystyce. Jego właściciel – Kuba chętnie użycza samochodu dla Par Ślubnych. Ponieważ upoważnił mnie do przekazania namiaru, udostępniam jego numer telefonu: 882001374.

zdjecia ślubne  

Sesja narzeczeńska Pauliny i Radka. Warto poświęcić godzinę, by później cieszyć się pełnymi radości zdjęciami :) A za 6 tygodni widzimy się na weselu!

zdjecia ślubne Garwolin, Górzno, Żelechów, Ryki, fotograf ślubny lublin 

Nie jest łatwo wybrać się na sesję w plenerze, gdy ulewa goni ulewę, a wszędzie, gdzie jest ładnie, jest jednocześnie grząsko i mokro. Pomimo tych niedogodności udało mi się spotkać z Anetą i Łukaszem. Im na szczęście nic nie było w stanie przeszkodzić i z nieudawaną radością pozowali do zdjęć. O tym jak wyszła sesja możecie przekonać się na poniższych zdjęciach. Zapraszam :)

zdjecia ślubne  

To prawda, że Mazury to cud natury. Przeczytałem kiedyś, że gdyby tego miejsca nie było na świecie, to należałoby je wymyślić. Na szczęście są i zachwycają swoim urokiem. Na plener z Olą i Marcinem wybraliśmy się w prześliczną i dziką miejscówkę, gdzie w bardzo blisko siebie leży aż 5 niewielkich jezior. Pogoda nieco przypalała słońcem, ale był to jedyny możliwy termin na sesję. Tak czy inaczej, było pięknie. Oby więcej takich wypadów.
Olu i Marcinie: Dzięki!

zdjecia ślubne Garwolin, Górzno, Żelechów, Ryki, fotograf ślubny lublin 

      Ślub Eweliny i Marcina był wyjątkowym wydarzeniem także dla mnie. Wypełniony po brzegi garwoliński kościół, piękny śpiew wspólnot neokatechumenalnych z Garwolina i Warszawy oraz nieustanna radość Pary Młodej i ich gości zostały z pewnością na długo w pamięci uczestników tego wydarzenia. Cieszę się, że mogłem je zarejestrować przy pomocy mojego aparatu. Zapraszam do oglądania :).

zdjecia ślubne  

Nie ukrywam, że uśmiechy i poczucie humoru u Państwa Młodych dodają mi skrzydeł podczas pracy. Ola i Marcin tryskali radością nawet w tych momentach, podczas których wiele Par Młodych zachowuje powagę, dlatego zdjęcia mogą być nieco monotonne ;) Radosna atmosfera dominowała także wśród gości, co widać na poniższych zdjęciach. Zapraszam!

Piotr Wielgosz

W przerwie pomiędzy jednym, a drugim sezonem ślubnym jest czas, by zająć się własnymi zdjęciami. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z włoskich wakacji :)  

zdjecia ślubne  

Niemal równo miesiąc po weselu Izy i Patryka zapraszam do obejrzenia fotograficznej relacji z tego pięknego wydarzenia. Choć kurz po szalonej zabawie już opadł, to zdjęcia są dowodem na to, że atmosfera tego dnia była wyjątkowa :)

zdjecia ślubne Garwolin, Górzno, Żelechów, Ryki, fotograf ślubny lublin 

Wyjazd na plener ślubny do Brugii, w pobliżu której mieszkają Gosia i Dawid był jednym z moich fotograficznych marzeń. Marzenie się spełniło, choć ze względu na trudną pogodę i niską temperaturę pozostał we mnie pewien niedosyt. Gosia i Dawid byli jednak bardzo dzielni i pomimo nie najlepszej aury wykonaliśmy świetne zdjęcia. Część z nich prezentuję poniżej :) 

zdjecia ślubne  

Tuż po wczorajszym wpisie z sesji plenerowej dziś prezentuję zdjęcia z dnia ślubu i wesela Sylwii i Krzysztofa. Ślub piękny (a do tego w pięknym kościele w Stoczku Łukowskim) a wesele pełne szalonej zabawy do rana, o czym dowiedziałem się od samych Państwa Młodych :) Zapraszam zatem do obejrzenia zdjęć :)

zdjecia ślubne Garwolin, Górzno, Żelechów, Ryki, fotograf ślubny lublin 

Szalenie podobała mi się oprawa ślubu i wesela Kasi i Sebastiana. Asysta strażaków w galowych mundurach oraz piękna dekoracja sali weselnej w leśnym klimacie. To wszystko zobaczycie na zdjęciach poniżej. Zapraszam :)

zdjecia ślubne  

Korzystając z pięknej majowej pogody plener ślubny Sylwii i Krzysztofa zrealizowaliśmy w pięknych okolicznościach przyrody nad Bugiem, w pobliżu Drohiczyna. Zapraszam do obejrzenia :)

Sala Weselna Nad Wilgą - Trzcianka, Górzno, Żelechów, Ryki, fotograf ślubny lublin 

Cieszę się, że zdążyłem przed świętami z jeszcze jednym zleceniem. Z pewnością ucieszą się także Dorota i Daniel :). Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z dnia ślubu i wesela, które odbyło się w Sali Weselnej Nad Wilgą w Trzciance. Na plener cały czas czekamy, więc niewykluczone, że za jakiś czas zdjęcia Doroty i Daniela pojawią się tu po raz drugi.

zdjecia ślubne  

Goście Ewy i Marcina to była naprawdę żywiołowa ekipa. Dlatego dziś na blogu jest ponad 200 zdjęć z samego reportażu :) Ale w centrum jest oczywiście Para Młoda – nieustannie uśmiechnięci Ewa i Marcin. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z ich pięknego ślubu oraz szalonego przyjęcia weselnego :)

zdjecia ślubne Garwolin, Piotr Wielgosz

Ania i Sylwek są świetnym dowodem na to, że w pochmurny, jesienny dzień można wykonać ciekawą sesję plenerową. Patrząc na efekty naprawdę cieszę się, że sesja doszła do skutku, choć tego dnia temperatura nie rozpieszczała. Zachęcam do obejrzenia sporej dawki zdjęć, wkrótce na blogu pojawią się zdjęcia z dnia ślubu i wesela tej szalonej Pary :)

zdjecia ślubne  

Jak to dobrze, że wiosna w tym roku przyszła o właściwej porze :) Dzięki temu nie musiałem przekładać pleneru Dominiki i Roberta. Piękna zieleń w lesie oraz na łące, ciepłe popołudniowe słoneczko i zakochani Państwo Młodzi :) Tylko się cieszyć.. i robić zdjęcia :). Efekt sesji poniżej ;)

zdjecia ślubne Garwolin, Górzno, Żelechów, Ryki, fotograf ślubny lublin 

Przyjęcie weselne Ani i Sylwka odbyło się w urokliwym miejscu, co z pewnością docenili goście Państwa Młodych. Polecam „Rybaczówkę” w Otwocku Wielkim każdej Parze Młodej, która oprócz interesującego lokalu szuka także nastrojowego i klimatycznego otoczenia. Oczywiście zapraszam do obejrzenia całego reportażu. Z pięknego ślubu w Parysowie oraz roztańczonego wesela :)

zdjecia ślubne  

Już w ten weekend zaczynam kolejny sezon ślubny, lecz dziś prezentuję jeszcze jeden materiał z sezonu 2017. Jest to reportaż ślubny oraz sesja plenerowa Moniki i Arka. Piękna sesja w sadzie w okolicy domu Pani Młodej, ślub plenerowy oraz sesja poślubna w rozlewiskach Wisły. Zapraszam :)

zdjecia ślubne Garwolin, Górzno, Żelechów, Ryki, fotograf ślubny lublin 

Po raz kolejny prezentuję zdjęcia z sesji plenerowej przed zdjęciami z wesela. Nie mogę jednak już dłużej czekać. Zdjęcia piękne, a Para Młoda pełna życia i energii. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z pleneru Eweliny i Marcina :)

zdjecia ślubne  

Patrycja i Piotr – dziś odsłonie ślubno weselnej. Zapraszam do obejrzenia reportażu :)

zdjecia ślubne Garwolin, Górzno, Żelechów, Ryki, fotograf ślubny lublin 

Chłodne jesienne poranki przypominają, że lato już za nami, dlatego spróbuję przywołać wspomnienie letnich dni za pomocą zdjęć. Zapraszam do obejrzenia sesji plenerowej Kasi i Jarka, którą wykonaliśmy jeszcze w lipcu w okolicach Zwierzyńca na Roztoczu.

zdjecia ślubne  

Okolice Kazimierza Dolnego bardzo mi się podobają, dlatego regularnie przyjeżdżam w te strony z Parami Młodymi. Mimo to, za każdym razem staram się znaleźć choćby jedno nowe miejsce, w którym jeszcze nie fotografowałem. Tak było i tym razem, gdy z Patrycją i Piotrem jechaliśmy z Kazimierza w stronę Nałęczowa, po drodze napotkaliśmy stary budynek, który prawdopodobnie służył kiedyś jako młyn. Przystanek na zdjęcia był obowiązkowy :)

Piotr Wielgosz

Sesja Uli i Mateusza jest najlepszym dowodem na to, że warto zrobić sobie prezent w postaci sesji narzeczeńskiej. Zapraszam do obejrzenia zdjęć :)