Fotografując na weselach regularnie spotykam innych usługodawców z branży ślubnej, którzy według mnie warci są polecenia. Dlatego postaram się regularnie rozbudowywać tę podstronę.

 

Limuzyna ślubna - zabytkowa Warszawa

Piękna, prawie 50 – letnia Warszawa. Lakier w kolorze niebieskim i piękne czerwone wnętrze. Auto jest dostępne w miejscowości Krzywda, ale dojedzie wszędzie.
Rewelacyjnie sprawdzi się jako limuzyna ślubna, uatrakcyjni także Waszą sesję plenerową :) Jeśli chcecie mieć to auto na Waszym ślubie skontaktujcie się z jego właścicielem: Kubą, tel: 882001374.

 

Zabytkowy Mercedes - auto do ślubu

Piękny czerwony Mercedes - fanów marki nie trzeba przekonywać. Jako limuzyna ślubna prezentuje się lepiej niż wiele współczesnych aut. Samochód jest dostępny w Pilawie k. Garwolina. Kontakt do właściciela: Łukasz, tel:501129955

 

Piękny zabytkowy biały Fiat  - rewelacyjna limuzyna do ślubu  w stylu retro

Tego auta nie muszę opisywać. Wystarczy popatrzeć na poniższe zdjęcia, które wykonałem na jednym ze ślubów. Auto wygląda jak nowe, choć na pewno ma już swoje lata.

  Kontakt do właściciela:  TEL: 515 553 040https://www.facebook.com/retroeventy/

 

DJ i Wodzirej Paweł Łaczmański

Niesamowicie pogodny i kulturalny człowiek, z ogrmonym darem do pracy, którą wykonuje. Wiem, co mówię, bo przetestowałem go na własnym z weselu :) Paweł rozrusza nawet najbardziej skostniałą imprezę, przeprowadzi zabawę integrującą gości i wciągnie w wir zabawy tych bardziej nieśmiałych. Jeśli nadal szukacie DJa i wodzireja na Wasze wesele, koniecznie skontaktujcie się z nim. Jego nr: 505175997