FFotorefleksje to dział, w którym dzielę się swoimi spostrzeżeniami na temat konkretnych zdjęć oraz na inne tematy mojej pracy jako fotografa. Niewykluczone, że poniższe wpisy będą miały realną wartość między innymi dla moich przyszłych Klientów. Zapraszam do lektury :)

UUwaga! Konfetti jest niefotogeniczne!

Przeglądając w ostatnim czasie jeden z wpisów na moim blogu fotograficznym natknąłem się na zdjęcie, które przypomniało mi o temacie, na który od dawna chciałem się wypowiedzieć. Owo zdjęcie przedstawia szczęśliwą Parę Młodą podczas wychodzenia z murów kościoła. Zdjęcie, jakich wykonuję wiele, bo ten moment chce uchwycić podczas każdego ślubu. To, co było bardziej nietypowe, to naturalne płatki róż, którymi obsypani zostali przez pełnych entuzjazmu gości nowo poślubieni małżonkowie...

PPrzysięga małżeńska – Warto dobrze „opowiedzieć” tę chwilę

Tak, to jest chwila, podczas której jako fotograf regularnie wstrzymuję oddech na dłużej, by już po wszystkim ponownie odetchnąć z ulgą. Nigdy nie sprawdzałem, jak długo trwa moment od rozpoczęcia do końca z przysięgi małżeńskiej, jednak dla mnie jest to chwila maksymalnej koncentracji, chyba największej podczas całego zlecenia. Cel zawsze jest jeden: zrobić jak najlepsze zdjęcia, uchwycić emocje, spojrzenia i gesty, które w postaci zdjęć trafią do Waszego albumy, by prze długie lata przywoływać piękne wspomnienia.

ZZdjęcia ślubne z drona. Nowa perspektywa :)

Kiedy kupiłem drona to w rzeczywistości spełniłem jedno ze swoich chłopięcych marzeń. Bo chyba niemal każdy facet marzył o czym ś takim, gdy był jeszcze dzieckiem.