"Próbowaliście porównać zdjęcia weselne od fotografa i od gości? Jeśli nie widać różnicy to prawdopodobnie mieliście słabego fotografa. U nas jest różnica! Naprawdę warto wydać parę złotych na usługi Piotra, bo zostanie Wam piękna, spójna pamiątka z tego ważnego dnia. Z przyjemnością wracam do wspomnień Przez Niego utrwalonych <3 a sama współpraca była sympatyczna, profesjonalna i bezstresowa. Dzięki Piotrowi wykorzystaliśmy wszystkie fotograficzne możliwości, mamy zdjęcia z każdym z gości i wyszliśmy naturalnie na zdjęciach dzięki jego wskazówkom. Jeśli jeszcze zastanawiasz się czy wziąć fotografa na wesele, to myślę, że Cię przekonałam. A jeśli nie wiesz z kim podpisać umowę żeby być zadowolonym to z czystym sumieniem polecam usługi wielgoszfoto! Z resztą sami oceńcie po jego zdjęciach ;) "

 Kasia i Sebastian - 2016

 

 "Piotr jest osobą przesympatyczną , wspaniale się z nim współpracuje, rozmawia i miło spędza czas.Dokładny,każde zdjęcie jest idealne, takie jakie powinno być, a nawet o niebo lepsze niż się spodziewaliśmy, dzięki czemu do końca życia z radością będziemy je oglądać i wspominać najważniejsze momenty z najwspanialszego dnia jakim był dla nas nasz ślub.Podczas sesji stworzył sympatyczną atmosferę, a efektem tego są zachwycające zdjęcia. Zdecydowanie polecamy go innym parom organizującym ślub i wesele. Naprawdę warto było wybrać Piotra. 
Dziękujemy serdecznie i gorąco pozdrawiamy! "

Martyna i Radek - 2016

  

"Polecam ! Polecam ! Polecam ! Pełen profesjonalizm, świetna współpraca, czysta przyjemność."

Gosia i Dawid - 2016 

  

Pełen profesjonalizm!! Polecam Piotra w 100%"

Patrycja i Mariusz - 2016

 

"Bardzo, bardzo gorąco polecamy usługi Piotra!!!
Współpraca z Piotrem na ślubie, weselu oraz plenerze rewelacyjna. Pełen profesjonalizm i miła atmosfera :-) Otrzymaliśmy elegancki album i fantastyczne zdjęcia, aż z przyjemnością chce się oglądać. 
 NAJLEPSZY FOTOGRAF I PRZESYMPATYCZNY CZŁOWIEK!!!! POLECAMY WSZYSTKIM TAKIEGO SUPER FOTOGRAFA !!! ;-) "

 Marzena i Karol - 2016

 

"Współpraca z Piotrem była dla nas ogromną przyjemnością. Jego profesjonalne podejście do tematu, pełne zrozumienie a do tego perfekcyjna jakość zdjęć to dokładnie to czego oczekiwaliśmy. Album ze zdjęciami rewelacyjny, zachwyca wszystkich oglądających. To dla nas cudowna pamiątka na całe życie i na pewno będziemy wracać do niego nieraz z uśmiechem i łezką w oku. Polecam wszystkim usługi Piotra, na pewno będziecie zadowoleni"

 Anita i Emil – 2015"Zdjęcia wyszły super. Zresztą podobnie jak cała współpraca w czasie ślubu i sesji plenerowej. Dzięki Piotrek za piękna pamiątkę na całe Nasze życie :)"

Marzena i Jan – 2015"Zdjęcia wyszły bardzo ładnie, album nowoczesny i wyjątkowy - do pozazdroszczenia. Każdy moment od początku dnia do końca ujęty, nie ma strachu, że Piotrek czegoś nie dostrzeże:)"

Emilia i Tomek - 2013"Dzięki Piotrowi mamy świetne zdjęcia.... zarówno z dnia ślubu jak i z pleneru. Takiego fotografa z czystym sumieniem mogę polecić każdemu :-)"

Wiola i Daniel – 2014"Zdjęcia są bardzo fajne wszystkie które mamy, a fotograf bardzo miły ;-)"

Ania i Darek – 2013"Z ogromną przyjemnością polecam usługi Piotrka! Zdjęcia przepiękne, wykonanie albumu cudowne, do tego profesjonalne podejście Piotrka do klienta. Co ważne, korzystając z usług Piotrka mogę z całą pewnością stwierdzić, że jest to osoba lubiąca wyzwania, ciągle podnosząca sobie poprzeczkę. Współpraca na plenerze doskonała. Życzę każdej młodej parze takiego Fotografa!!! Pozdrawiamy M&M"

Marta i Michał – 2015"My również serdecznie polecamy usługi Piotra - profesjonalny, pomysłowy i elastycznie reagujący na potrzeby klienta. Oraz co dla nas istotne, dbający o dobrą atmosferę podczas wykonywania zdjęć:-)"

Milena i Piotr – 2014"Piotrze! Współpraca z Tobą była dla nas czystą przyjemnością :) Zdjęcia plenerowe jak i reportażowe piękne i profesjonalne - w pełni oddają emocje, które wówczas przeżywaliśmy... :) Jesteś prawdziwym profesjonalistą na dodatek z pasją, ale przede wszystkim fajny z Ciebie "gość"... :) Dziękujemy :)"

Kasia i Karol – 2013"serdecznie polecam usługi piotra. PEŁEN Profesjonalizm. ŚWIETNY Kontakt. TERMINOWOŚĆ. NAJWYŻSZY Poziom na każdej płaszczyźnie współpracy.
Polecamy" 

Sylwia i Hubert – 2014"Polecam usługi Piotrka. Piotrek był fotografem na moim ślubie. Ciekawe pomysły, terminowość, profesjonalizm, zaangażowanie, dostępny nawet w niedzielę, kiedy robiliśmy plener. Zawsze pod telefonem. Album ślubny wyszedł super. Naprawdę polecam!"

Paweł i Ula – 2014"Piękne zdjęcia. Bardzo dobra jakość i nieograniczone pomysły. Polecam!"

Ola i Radek - 2014