zdjecia ślubne  

Zapraszam do obejrzenia zdjęć ślubnych i plenerowych Izy i Mariusza.

zdjecia ślubne Garwolin, Górzno, Żelechów, Ryki, fotograf ślubny lublin 

Dziś reportaż z ślubu i wesela Agaty i Kamila. Fantastyczna i bardzo fotogeniczna Para Młoda – c o widać na zdjęciach. Jednak prawdziwy ogień był na plenerze, o czym już wkrótce. Tymczasem zapraszam do obejrzenia reportażu ślubnego.

zdjecia ślubne  

Kolejny, pełen energii reportaż do obejrzenia poniżej. Bajkowy Kościół w Miastkowie Kościelnym, fantastyczna Para Młoda: Dorota i Sebastian, niezawodni goście i porywający do zabawy band. Cóż dodać :)

zdjecia ślubne Garwolin, Górzno, Żelechów, Ryki, fotograf ślubny lublin 

Nie jest łatwo wybrać się na sesję w plenerze, gdy ulewa goni ulewę, a wszędzie, gdzie jest ładnie, jest jednocześnie grząsko i mokro. Pomimo tych niedogodności udało mi się spotkać z Anetą i Łukaszem. Im na szczęście nic nie było w stanie przeszkodzić i z nieudawaną radością pozowali do zdjęć. O tym jak wyszła sesja możecie przekonać się na poniższych zdjęciach. Zapraszam :)

zdjecia ślubne  

Ostatnia sobota września ubiegłego roku była gorąca nie tylko ze względu na słoneczną, letnią pogodę. Wiola i Kamil z pewnością zapamiętali ją ze względu na temperaturę szalonej zabawy na ich przyjęciu. A ta była wyższa niż upał w środku lata :). Ale pięknie było już od początku. Nieustannie uśmiechnięta Wiola (zdjęcia robiły się same), piękny, wzruszający ślub w klimatycznym drewnianym kościele i budzące respekt auto ślubne Pary Młodej – sportowe Subaru prowadzone przez Kamila. Reszta na zdjęciach. Zapraszam :)

zdjecia ślubne Garwolin, Górzno, Żelechów, Ryki, fotograf ślubny lublin 

Pierwsza w tym sezonie i na pewno nie ostatnia sesja narzeczeńska. Magda i Grzegorz wygrali ją podczas ubiegłorocznych targów ślubnych. Kilka dni temu wybraliśmy się wspólnie na godzinny spacer, podczas którego wykonałem zdjęcia. Efekty możecie zobaczyć poniżej :)

zdjecia ślubne  

Wiola z Kamilem to bardzo wytrwała i chętna do wyzwań Para. Nie dość, że zgodzili się przyjechać na sesję plenerową do Zakopanego, to jeszcze dali się namówić, aby ich plener ślubny rozpoczął się tuż po wschodzie słońca. Podczas sesji – pomimo że była już połowa października towarzyszyła nam niemal letnia aura. Gdy kończyliśmy plener, na termometrach było już ok 15 stopni :)
Jestem przekonany, że Wiola z Kamilem będą zadowoleni z otrzymanych zdjęć. Po raz kolejny przekonuję się, że warto podjąć wysiłek kilkugodzinnego wyjazdu oraz wczesnego wstawania. Efekt tego wysiłku pozostanie na długie lata w postaci pięknych wspomnień i zdjęć ślubnych.

zdjecia ślubne Garwolin, Górzno, Żelechów, Ryki, fotograf ślubny lublin 

Dawno nie było nic nowego na blogu, jednak wraz z nowym sezonem z pewnością pojawi się tu wiele nowych wpisów. Jako pierwszy tej wiosny prezentuję zdjęcia ze ślubu i wesela Klaudii i Michała. Mam nadzieję, że w tydzień po szalonym weselu zdjęcia pozwolą na przywołanie wspomnień tego pięknego dnia. Zapraszam :)

zdjecia ślubne  

Dziś prezentuję reportaż, nad którym chciałem popracować już od dawna. Jest to sesja narzeczeńska Eweliny i Stasia wykonana w październiku w Pradze. Ewelina i Staś bardzo chcieli, abym był fotografem na ich ślubie, jednak nie udało się to z powodu zajętego terminu. Jedak szczęście sprzyjało im podczas targów ślubnych w Garwolinie, gdzie wygrali główną nagrodę przewidzianą przez organizatora, a zrealizowaną przeze mnie. Październikowa Praga przywitała nas zmienną, jesienną aurą, która pomimo naszych obaw stała się dużym atutem podczas sesji. Przeplatające się na przemian z ciężkimi chmurami słoneczne chwile sprawiły, że efekt finalny prezentuje się bardzo ciekawie. Nasz fotograficzny spacer rozpoczął się przed południem i trwał niemal do zachodu słońca. Zaś po zakończonej sesji odpoczęliśmy przy regionalnych potrawach i czeskim piwie :)

zdjecia ślubne Garwolin, Górzno, Żelechów, Ryki, fotograf ślubny lublin 

      Ślub Eweliny i Marcina był wyjątkowym wydarzeniem także dla mnie. Wypełniony po brzegi garwoliński kościół, piękny śpiew wspólnot neokatechumenalnych z Garwolina i Warszawy oraz nieustanna radość Pary Młodej i ich gości zostały z pewnością na długo w pamięci uczestników tego wydarzenia. Cieszę się, że mogłem je zarejestrować przy pomocy mojego aparatu. Zapraszam do oglądania :).

zdjecia ślubne  

Tegoroczny sezon był dla mnie bardzo obfity, jeśli chodzi o sesje wyjazdowe.  Kilka z tych sesji wykonaliśmy w miejscu, które szczególnie lubię, czyli w okolicach Zakopanego. Agata i Mariusz to kolejna Para Młoda, która chętnie podchwyciła moją propozycję, aby plener ślubny wykonać pod Tatrami. Zapraszam zatem na reportaż z ich wesela oraz sesję plenerową :)

Piotr Wielgosz

W przerwie pomiędzy jednym, a drugim sezonem ślubnym jest czas, by zająć się własnymi zdjęciami. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z włoskich wakacji :)  

zdjecia ślubne  

Reportaż z dnia ślubu Dominiki Piotra. Piękny sierpniowy dzień, słońce, 30 stopni, jednym słowem: lato :). Atmosfera ślubu i wesela była wyjątkowo radosna. I w takich warunkach właśnie powstają piękne i pełne emocji zdjęcia. Jako dodatek - sesja plenerowa u podnóża Tatr. Zapraszam :)

zdjecia ślubne Pałac Nogalin, Miastków Kościelny

Jedna z ostatnich (choć mam nadzieje, że nie ostatnia) publikacji na blogu przed Świętami Bożego Narodzenia :) Zdjęcia z dnia ślubu i wesela Wioli i Łukasza. Ślub w bardzo fotogenicznym kościele w Miastkowie Kościelnym, zaś przyjęcie w pobliskim Pałacu Nogalin. Para Młoda także fotogeniczna, o czym mogliście się przekonać przy okazji zdjęć plenerowych. Zatem przeżyjmy to jeszcze raz :)

zdjecia ślubne Sesje ślubne, 
 Plener ślubny Eweliny i Grzegorza rozpoczęliśmy w piękny sierpniowy poranek. Kilka godzin spaceru z Kuźnic pod górę, z krótkim przystankiem w Murowańcu i o 7.30 byliśmy na Przełęczy Karb – miejscu, które zaplanowaliśmy na sesję. Tam w cieniu majestatycznego Kościelca wykonaliśmy zdjęcia. Atutem wczesnej pory było przyjemne światło i niewielki ruch na szlaku. Ewelina i Grzegorz pozowali chętnie, a efekt naszej pracy możecie obejrzeć poniżej :)

zdjecia ślubne Garwolin, Dom Weselny Sevilla Sobolew fotograf ślubny lublin 

Dziś zapraszam Was do obejrzenia zdjęć Eweliny i Emila, których przyjęcie weselne - odbywające się w Domu Weselnym "Sevilla" w Sobolewie - upłynęło w gorącej, roztańczonej atmosferze, pomimo śniegu i mrozu za oknami. Nieątpliwie do tak świetnej zabawy przyczynił się zespół weselny Access, który po raz kolejny pokazał, że potrafi rozgrzać gości niezależnie od aury :)). Aktualnie czekamy na odpowiednią pogodę na sesję plenerową, zatem zajrzyjcie tu ponownie za jakiś czas :).

zdjecia ślubne Sesje ślubne, 
Czasami sytuacja wygląda tak: Jadę na sesję w ciemno, nade mną pochmurne niebo i deszcz. Przez telefon ustalamy z Panem Młodym, w którym miejscu ostatecznie wykonamy zdjecia, a w które ze względu na pogodę zdecydowanie odpadną. Umówione miejsce to Pałac w Jabłonnej. Miejsce śliczne, ale na zewnątrz leje, więc zdjęcia wykonamy we wnętrzach. Karolina i Łukasz nie mieli nic przeciw temu, zaczymamy więc o umówionej godzinie... Praca wre.
W takich sytuacjach zaskoczenie przychodzi po pewnym czasie, najczęsciej już przy sortowaniu i obróbce zdjęć. Po prostu, zdjęcia są "fajne". I te we wnętrzach, i te w parku, do któego wyszliśmy, gdy przestało padać. To był naprawdę dobry plener, chociaż bałem sie, że bedzie przeciętny. Wniosek nasuwa mi sie jeden: jak zwykle najważniejsi są ludzie i ich postawa. A piękny uśmiech Pani Młodej potrafi przegonić nawet najcięższe chmury...

zdjecia ślubne Garwolin, Górzno, Żelechów, Ryki, fotograf ślubny lublin 

Kazimierz, Nałęczów i okolice. Piękne krajobrazy, wiosenna pogoda oraz zakochani w sobie Ania i Robert. Zapraszam do obejrzenia zdjęć plenerowych tej jakże uroczej pary :)   

zdjecia ślubne Sesje ślubne, 
 Nigdy nie jest zbyt późno, by opublikować warte obejrzenia zdjęcia :) Zapraszam zatem do obejrzenia letniej sesji plenerowej Karoliny i Przemka.

zdjecia ślubne Garwolin, Górzno, Żelechów, Ryki, fotograf ślubny lublin 

Wyjazd na plener ślubny do Brugii, w pobliżu której mieszkają Gosia i Dawid był jednym z moich fotograficznych marzeń. Marzenie się spełniło, choć ze względu na trudną pogodę i niską temperaturę pozostał we mnie pewien niedosyt. Gosia i Dawid byli jednak bardzo dzielni i pomimo nie najlepszej aury wykonaliśmy świetne zdjęcia. Część z nich prezentuję poniżej :) 

zdjecia ślubne  

Najwyższy czas już, aby zaprezentować zdjęcia z ze ślubu i wesela Joasi i Arka. Dawno nie fotografowałem w kościele w Kołbieli, urzekł mnie zatem ponownie swym pięknem. Do tego niesamowite ostre światło słoneczne, które w pierwszej chwili sprawiło mi trudność, jednak efekt finalny jest bardzo ciekawy. Przyjęcie weselne minęło pod znakiem szalonej zabawy, co widać na zaprezentowanych zdjęciach :)

zdjecia ślubne Garwolin, Górzno, Żelechów, Ryki, fotograf ślubny lublin 

Kasia i Sebastian od początku mieli jasną wizję własnej sesji plenerowej. Dlatego w kilka dni po ich weselu wybraliśmy się w Tatry. Jak przystało na wytrawnych wędrowców trasę z Kuźnic do Czarnego Stawu Gąsienicowego pokonali wyjątkowo szybko. Tam, w cieniu Kościelca zaczęliśmy robić zdjęcia. Efekt do obejrzenia poniżej. Zapraszam :)

zdjecia ślubne, 
 Magda i Łukasz podczas sesji nie przestawali się uśmiechać, co widać w zasadzie na każdym z poniższych kadrów. A te wykonaliśmy podczas dwóch popołudniowych godzin w parku Pałacu Nogalin oraz w pobliskiej okolicy. Właścicielowi Pałacu Nogalin po raz kolejny dziękuję za przychylność a Was zapraszam do obejrzenia wybranych zdjęć.

zdjecia ślubne Garwolin, Górzno, Żelechów, Ryki, fotograf ślubny lublin 

Zgodnie z obietnicą zapraszam do obejrzenia długo oczekiwanych zdjęć z dnia ślubu i wesela Darii i Roberta :) 

zdjecia ślubne, 
 Sesją plenerową Karoliny i Adriana wykonaliśmy w gorące, sierpniowe popołudnie. Światło słoneczne pięknie malowało krajobraz, zaś Karolina z Adrianem z pełną naturalnością stawali przed moim obiektywem. Efektem sesji jest pokaźna ilość zdjęć, z których mam nadzieję Państwo Młodzi będą zadowoleni.

zdjecia ślubne Garwolin, Górzno, Żelechów, Ryki, fotograf ślubny lublin 

Wakacje powoli się kończą, a ja zapraszam Was do obejrzenia zdjęć sprzed dwóch miesięcy, gdy lato się zaczynało. Z Małgosią i Leszkiem wędrowaliśmy wówczas po lesie, polach i nadwiślańskiej plaży :)

zdjecia ślubne  

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z dnia ślubu i wesela Uli i Kamila. Ślub miał miejsce w prześlicznym kościele w Łaskarzewie zaś przyjęcie weselne odbyło się w Cichym Dworze w miejscowości Oblin. Fantastyczną zabawę zapewnił zespół Live z Wielgolasu.

zdjecia ślubne Garwolin, Górzno, Żelechów, Ryki, fotograf ślubny lublin 

Szalenie podobała mi się oprawa ślubu i wesela Kasi i Sebastiana. Asysta strażaków w galowych mundurach oraz piękna dekoracja sali weselnej w leśnym klimacie. To wszystko zobaczycie na zdjęciach poniżej. Zapraszam :)

zdjecia ślubne Sulbin, Górzno, Żelechów, Ryki, fotograf ślubny lublin 

Wesele Karoliny i Łukasza to było prawdziwe szaleństwo :) Wybuchowa mieszanka gości w połączeniu z energią zespołu Lavers zaowocowała wieloma świetnymi ujęciami. Poniżej wybrane :).

Sala Weselna Nad Wilgą - Trzcianka, Górzno, Żelechów, Ryki, fotograf ślubny lublin 

Cieszę się, że zdążyłem przed świętami z jeszcze jednym zleceniem. Z pewnością ucieszą się także Dorota i Daniel :). Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z dnia ślubu i wesela, które odbyło się w Sali Weselnej Nad Wilgą w Trzciance. Na plener cały czas czekamy, więc niewykluczone, że za jakiś czas zdjęcia Doroty i Daniela pojawią się tu po raz drugi.

zdjecia ślubne Muzeum Zamojskich Kozłówka, 
 W Parku Muzeum Zamojskich w Kozłówce miałem okazję fotografować już kilka razy. Jednak sesja plenerowa z Sylwią i Pawłem uświadomiła mi, że nawet znane dobrze miejsce można odkryć zupełnie na nowo. Podczas zaledwie 1,5 godzinnego spaceru powstało dużo świetnych kadrów. Nie ukrywam, że do mojego zadowolenia z sesji przyczynili się przesympatyczni Sylwia i Paweł, którym uśmiechy nie schodziły z twarzy. Wykazali się do tego wyjątkową lekkością w pozowaniu do zdjęć, a z ich naturalnych pełnych zakochania spojrzeń emanuje szczęście. Takiej Pary Młodej życzę każdemu fotografowi ślubnemu :)

zdjecia ślubne Garwolin, Górzno, Żelechów, Ryki, fotograf ślubny lublin 

Bardzo lubię te plenery, kiedy Para Młoda nie boi się wstać przed 5 rano i wyruszyć ze swoim fotografem, by wykonać zdjęcia w pięknej scenerii. Tak właśnie było z Eweliną i Marcinem, z którymi wykonałem zdjęcia plenerowe wśród mazurskich łąk, lasów i jezior. Plener wyszedł świetnie pomimo burzy, która zaskoczyła nas w połowie sesji. Świetna pamiątka na całe życie :) Zapraszam do obejrzenia zdjęć.

zdjecia ślubne Soho Factory Praga, 
 Sesję ślubną Marysi i Łukasza wykonaliśmy niemal w pierwszą rocznicę ich ślubu. Pomimo, iż nie miałem okazji być fotografem na ich ślubie, to już od początku sesji załapaliśmy dobry kontakt. Początek nie był łatwy – zdjęcia zaczęliśmy w deszczu, na dachu jednego z warszawskich biurowców. Niebo jednak wypogodził się dość szybko, a my kontynuowaliśmy zdjęcia na warszawskiej Pradze. Pełno tu spontaniczności, uśmiechów i niespodziewanych sytuacji :) Zapraszam do oglądania :)

zdjecia ślubne Garwolin, Górzno, Żelechów, Ryki, fotograf ślubny lublin 

Z Darią i Robertem wybraliśmy się na sesję plenerową do Puław. Pomimo upalnego dnia i ostrego słońca udało nam się wykorzystać momenty, gdy światło było bardziej rozproszone. W pozostałych chwilach pracowaliśmy w cieniu drzew. Efekty sesji do obejrzenia poniżej. Zapraszam też do obejrzenia zdjęć z dnia ślubu i wesela Darii i Roberta, które wkrótce pojawią się na blogu :)   

zdjecia ślubne Garwolin, Górzno, Żelechów, Ryki, fotograf ślubny lublin

  Na sesję z Patrycją i Grzegorzem wybraliśmy się w okolice Kazimierza Dolnego. Bezchmurne niebo i +30 stopni nie ułatwiały nam zadania, jednak podmuchy wiatru nieco łagodziły upał, dodatkowo wprawiając w ruch suknię Pani Młodej. Patrycja i Grzegorz tryskali humorem, co czyniło pracę z nimi prawdziwą przyjemnością :) 

zdjecia ślubne Garwolin, Górzno, Żelechów, Ryki, fotograf ślubny lublin 

Na weselu Beaty i Radka byłem mile zaskoczony każdym istotnym dla mnie detalem. Elegancka sala weselna z super obsługą, rewelacyjnie podświetlona podłoga sali tanecznej, żywiołowy zespół. Do tego świetnie bawiący się goście i nieustannie uśmiechający się Państwo Młodzi. Wszystko to zobaczycie na zdjęciach :)

zdjecia ślubne Garwolin, Górzno, Żelechów, Ryki, fotograf ślubny lublin 

Krótka fotograficzna opowieść o (jeszcze) narzeczeńskiej miłości Ani i Artura. W ciągu jednej popołudniowej godziny dostaliśmy w prezencie ostre słońce, burzowe chmury oraz deszcz. A kiedy zacząłem pakować sprzęt do bagażnika samochodu nagle pojawiła się tęcza. Nie mogliśmy nie skorzystać :)

zdjecia ślubne Garwolin, Górzno, Żelechów, Ryki, fotograf ślubny lublin 

Jak to dobrze, że w taki pochmurny i deszczowy dzień jak dziś można przywołać wspomnienie letnich słonecznych dni za pomocą zdjęć. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z pleneru ślubnego Sylwii i Artura.

zdjecia ślubne Sulbin, Górzno, Żelechów, Ryki, fotograf ślubny lublin 

Zapraszam do obejrzenia reportażu ślubnego Irminy i Michała, których ślub odbył się w pięknym zabytkowym kościele w Zwoli Poduchownej. W wolnej chwili przed ślubem wykonaliśmy także krótką sesję portretową Pary Młodej. Zaś po ślubie wszyscy goście bawili się w Hotelu Sublin.

zdjecia ślubne Garwolin, Piotr Wielgosz

Ania i Sylwek są świetnym dowodem na to, że w pochmurny, jesienny dzień można wykonać ciekawą sesję plenerową. Patrząc na efekty naprawdę cieszę się, że sesja doszła do skutku, choć tego dnia temperatura nie rozpieszczała. Zachęcam do obejrzenia sporej dawki zdjęć, wkrótce na blogu pojawią się zdjęcia z dnia ślubu i wesela tej szalonej Pary :)

zdjecia ślubne Nowy Pilczyn, Górzno, Żelechów, Ryki, fotograf ślubny lublin 

Plener Moniki i Patryka z ubiegłego piątku. Ze względu na niezbyt pewną pogodę zmieniliśmy nieco plany i wykonaliśmy go w bliskiej okolicy. Ku naszemu zaskoczeniu po godzinie od rozpoczęcia sesji pojawiło się piękne słońce :). Niezależnie od lokalizacji Para Młoda prezentuje się świetnie :) Zapraszam do obejrzenia zdjęć.

zdjecia ślubne Garwolin, Górzno, Żelechów, Ryki, fotograf ślubny lublin 

Przyjęcie weselne Ani i Sylwka odbyło się w urokliwym miejscu, co z pewnością docenili goście Państwa Młodych. Polecam „Rybaczówkę” w Otwocku Wielkim każdej Parze Młodej, która oprócz interesującego lokalu szuka także nastrojowego i klimatycznego otoczenia. Oczywiście zapraszam do obejrzenia całego reportażu. Z pięknego ślubu w Parysowie oraz roztańczonego wesela :)

zdjecia ślubne Nowy Pilczyn, Górzno, Żelechów, Ryki, fotograf ślubny lublin 

Minęły dwa i pół tygodnia do wesela Mileny i Mariusza i kompletny reportaż jest już gotowy :) Zapraszam do obejrzenia zdjęć z dnia ślubu, wesela oraz sesji plenerowej

zdjecia ślubne Garwolin, Górzno, Żelechów, Ryki, fotograf ślubny lublin 

Po raz kolejny prezentuję zdjęcia z sesji plenerowej przed zdjęciami z wesela. Nie mogę jednak już dłużej czekać. Zdjęcia piękne, a Para Młoda pełna życia i energii. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z pleneru Eweliny i Marcina :)

zdjecia ślubne Garwolin, Górzno, Żelechów, Ryki, fotograf ślubny lublin 

 

Klaudia i Michał swoim pomysłem na sesję ślubną przysporzyli mi wiele radości. Starczyło im energii, by pomimo wielu zmiennych czynników wybrać się nad morze i wykonać sobie wymarzone zdjęcia. Zatem w ubiegłym tygodniu spędziliśmy kilka popołudniowych godzin na plaży w Gdyni. Pogoda tego dnia sprzyjała, zatem efekt jest jak najbardziej zadowalający. Zapraszam do oglądania :)

zdjecia ślubne Garwolin, Górzno, Żelechów, Ryki, fotograf ślubny lublin 

Chłodne jesienne poranki przypominają, że lato już za nami, dlatego spróbuję przywołać wspomnienie letnich dni za pomocą zdjęć. Zapraszam do obejrzenia sesji plenerowej Kasi i Jarka, którą wykonaliśmy jeszcze w lipcu w okolicach Zwierzyńca na Roztoczu.

Dziś zapraszam do obejrzenia reportażu ze ślubu i wesela Patrycji i Grzegorza. Ślub piękny, Para Młoda nieustannie uśmiechnięta. Oczywiście zaciekawił mnie też piękny zabytkowy Mercedes, który wiózł Parę Młodą. Wesele pod znakiem szalonej zabawy, co widać na zdjęciach. Przy okazji testuję nową formę prezentacji zdjęć, aby łatwiej można je było oglądać na smartfonach. Czy się sprawdzi? Zobaczymy :)

Piotr Wielgosz

Sesja Uli i Mateusza jest najlepszym dowodem na to, że warto zrobić sobie prezent w postaci sesji narzeczeńskiej. Zapraszam do obejrzenia zdjęć :)

zdjecia ślubne Garwolin, Górzno, Żelechów, Ryki, fotograf ślubny lublin 

Dzień pleneru Agaty i Kamila był jednym z pierwszych ciepłych dni w tej wiosny. Zaplanowaliśmy kilka ciekawych lokalizacji, w tym zdjęcia z końmi oraz sesję z udziałem zabytkowego samochodu – Warszawy, którą Kamil z Agatą jechali do ślubu. Świtało dopisywało. Początek pracy w pełnym słońcu, z czasem zaś na niebie pojawiło się więcej chmur, co uczyniło fotografowanie jeszcze ciekawszym. Agata i Kamil tryskali radością, spontanicznie pozując do zdjęć. Efekty widać na zdjęciach poniżej :)

Na koniec kilka słów na temat samochodu – prawie pięćdziesięcioletniej Warszawy. Auto utrzymane jest w świetnym stanie, ma piękny niebieski kolor wnętrze w czerwonej kolorystyce. Jego właściciel – Kuba chętnie użycza samochodu dla Par Ślubnych. Ponieważ upoważnił mnie do przekazania namiaru, udostępniam jego numer telefonu: 882001374.