Fotografując na weselach regularnie spotykam innych usługodawców z branży ślubnej, którzy według mnie warci są polecenia. Dlatego postsaram się regularnie rozbudowywać tę podstronę.

Limuzyna ślubna - zabytkowa Warszawa

Piękna, prawie 50 – letnia Warszawa. Lakier w kolorze niebieskim i piękne czerwone wnętrze. Auto jest dostępne w miejscowości Krzywda, ale dojedzie wszędzie.
Rewelacyjnie sprawdzi się jako limuzyna ślubna, uatrakcyjni także Waszą sesję plenerową :) Jeśli chcecie mieć to auto na Waszym ślubie skontaktujcie się z jego właścicielem: Kubą, tel: 882001374.

Zabytkowy Mercedes - auto do ślubu

Piękny czerwony Mercedes - fanów marki nie trzeba przekonywać. Jako limuzyna ślubna prezentuje się lepiej niż wiele współczesnych aut. Samochód jest dostępny w Pilawie k. Garwolina. Kontakt do właściciela: Łukasz, tel:501129955


DJ i Wodzirej Paweł Łaczmański

Niesamowicie pogodny i kulturalny człowiek, z ogrmonym darem do pracy, którą wykonuje. Wiem, co mówię, bo przetestowałem go na własnym z weselu :) Paweł rozrusza nawet najbardziej skostniałą imprezę, przeprowadzi zabawę integrującą gości i wciągnie w wir zabawy tych bardziej nieśmiałych. Jeśli nadal szukacie DJa i wodzireja na Wasze wesele, koniecznie skontaktujcie się z nim. Jego nr: 505175997