Zachowajcie piękne wspomnienia z okresu narzeczeństwa
dzięki wyjątkowej sesji fotograficznej!

Narzeczeństwo to czas wyjątkowy. Doświadczyliśmy tego z moją żoną. Mamy z tego okresu bardzo miłe wspomnienia i dużo zdjęć do których chętnie wracamy :). Jako fotograf proponuję Wam możliwość zrobienia sobie fantastycznego prezentu z czasu Waszego narzeczeństwa w postaci sesji fotograficznej. Sesja dla narzeczonych to sposób na to, aby przechować na przyszłość radość i emocje, które towarzyszą Wam w tym okresie. To zdjęcia, które za kilka lat będziecie oglądać ze wzruszeniem, zdjęcia do których będziecie wracać razem z Waszymi dziećmi.
Sesję i jej klimat możecie wyreżyserować sami. Zaczynając od miejsca, a kończąc na elementach dekoracji, jeśli będziecie mieć takie życzenie. Oczywiście mogą to być także miejsca zaproponowane przeze mnie. Ważne, aby podobały się Wam.


Z wykonanej sesji otrzymacie minimum 20 zdjęć gotowych do wykonania odbitek w wysokiej jakości. Zdjęcia te to gotowy materiał na prezent dla Waszych rodziców w dniu Waszego ślubu (np. w postaci pamiątkowego albumu). Możecie także wykonać z nich klip i wyemitować go podczas przyjęcia weselnego dodając podkład muzyczny i treści, którymi chcecie podzielić się z Waszymi rodzicami i gośćmi. Zdjęcia z sesji możecie wykorzystać na zaproszeniach ślubnych, etykietach, winietkach lub wywołać większą ilość odbitek i rozdać je gościom weselnym. Jak widać możliwości zastosowania jest wiele :)
Koszt sesji to 500 zł.

Ostatnie realizacje: kliknijcie w obrazki:

Chcecie mieć sesję narzeczeńską za darmo? Napiszcie do mnie!


Regularnie wykonuję też darmowe sesje narzeczeńskie. Wystarczy, że wypenicie poniższy formularz i opiszecie, jak wyobrażacie sobie Waszą sesję. Zawrzyjcie tam informacje o miejscu, porze dnia lub nocy :) i klimacie zdjęć. Z nadesłanych pomysłów zrealizujemy te najciekawsze. Staram się wykonać jedną lub dwie sesje w miesiącu – w zależności od dostępnego czasu.

Zapraszam Was serdecznie!